Naše služby


ELEKTRO – silnoproud

Opravy, montáže, revize, projektování a nonstop havarijní služba pro rodinné domy, byty, průmyslové a administrativní objekty. Zdarma vypracujeme cenové rozpočty a pomůžeme například s výběrem osvětlovacích těles, kompletačních a zařizovacích prvků. Provádíme revize trafostanic, hromosvodů, elektroinstalací do 1000kV a spotřebičů, včetně evidence termínů příštích revizí a zajištění odstranění po revizních závad.

NOVINKA: dodávka a montáž regulátorů REGOLIGHT – modelové řady od 6kW do 56kW

ELEKTRO – slaboproud

Opravy, montáže a projektování zabezpečovacích a kamerových systémů, datových, satelitních a audio rozvodů.

Topení, plyn

Opravy a montáže plynových kotelen, tepelných čerpadel a rozvodů pro rodinné domy, byty, průmyslové a administrativní objekty. Zajišťování tlakových zkoušek, revizí a nonstop havarijní služby. Zdarma vypracujeme cenové rozpočty a pomůžeme například s výběrem tepelných zdrojů zařizovacích a kompletačních prvků.

Voda

Opravy, montáže a projektování rozvodů vody a odpadů, vodáren, přečerpávacích stanic, jímek, septiků a dalších zařízení pro rodinné domy, byty, průmyslové a administrativní objekty. Zajišťování nonstop havarijní služby, kamerových sond, mechanických a tlakových čištění odpadů. Zdarma vypracujeme cenové rozpočty a pomůžeme například s výběrem zařizovacích a kompletačních prvků (sanity, armatur a koupelnových doplňků).

Vzduchotechnika a chlazení

Opravy, montáže a projektování vzduchotechnických a chladících zařízení pro rodinné domy, byty, průmyslové a administrativní objekty. Zakázková výroba vzduchotechnických potrubí, tlumičů, revizních šachet a dalších zařízení. Zajišťování stálého servisu včetně pravidelních výměn filtrů a likvidace použitých. Zdarma vypracujeme cenové rozpočty a pomůžeme například s výběrem vhodného chladícího zařízení, odsavače či provětrávací jednotky s rekuperací tepla.

Tepelná čerpadla

Montáže a projektování řídících tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON

Naši partneři